ФАВОРИТ - СВІТ ІНТЕРНЕТУ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Налаштування роутера TP-Link WR841N

Підключити кабель від провайдера в синій порт, а локальні підлючення (комп’ютер, інші пристрої) у жовті.

У браузері відкрити адресу 192.168.1.1. Для входу в систему налаштувань ввести користувача admin і пароль admin. Зліва в меню обрати Мережа WAN, потім Тип підключення WAN вказати PPPoE.

Потім ввести Ім’я користувача (логін) та Пароль для підключення до інтернету, надані провайдером, і знову Підтвердити пароль. Натиснути Зберегти.

В меню Безпровідний режим вказати Назву мережі. Цю назву буде видно на мобільних пристроях при пошуку Wi-Fi мережі. Регіон можна вказати Україна. Натиснути Зберегти.

Потім у підменю Захист безпровідного режиму вибрати пункт WPA/WPA2 - Personal та вписати Пароль безпровідної мережі. Натиснути Зберегти.

У підменю Розширені налаштування можна встановити Потужність передавача в залежності від бажаного покриття. Рекомендовано встановлювати мінімально необхідну, щоб не створювати завад для інших пристроїв. Натиснути Зберегти.

Для задіяння змін, відкрити меню Системні інструменти, підменю Перезавантаження, та Перезавантажити пристрій. Протягом хвилини пристрій запуститься з новою конфігурацією.